Pořádané akce
Sem vložte podnadpis

ARIADNINA NIT - společenská hra aneb seznamte se a poznejte nové přátele v bludišti 

Rádi bychom vás pozvali na akci, která se zábavným způsobem pokusí oživit starověký legendární příběh, abyste ho mohli prožít na vlastní kůži. K tomuto účelu jsme si vypůjčili příběh z dávné mytologie o Ariadnině niti, s jejíž pomocí Ariadna pomohla Theseovi překonat těžký úkol zabít Minotaura a ještě těžší úkol, dostat se zpět z jeho bludiště.

Pro naše účely jsme si ale museli mytologický příběh trochu upravit. Z příběhu z pochopitelných důvodů vypouštíme postavu samotného Minotaura a nahrazujeme ji symbolicky splněním úkolu. Pro zjednodušení (a z praktických důvodů) také vystřídáme "Ariadninu nit" přímou účastí "Ariadny" v bludišti. Vše ostatní zůstává stejné.

Průběh akce:

- při příchodu zaplatíte vstupné na akci (100 Kč) a bude vám přiřazeno číslo

- pak už je na vás vytvořit dvojici s protějškem (muž a žena) se kterým budete chtít splnit úkol

- s tímto protějškem si vyzvednete hrací kartu, do které budou zapsány vaše identifikační čísla

- úkolem je označit hrací kartu v bludišti třemi různými kontrolními razítky

- označenou hrací kartu odevzdáte a můžete si najít nový protějšek se kterým absolvujete celý postup znovu (s každým protějškem můžete jen jednou)

- účelem hry je splnit úkol s co největším počtem protějšků, čímž zvyšujete svoji pravděpodobnost výhry v závěrečném losování

- na závěr akce proběhne losování z odevzdaných herních karet. Z vylosované kartičky obdrží každý z tohoto páru dárkovou poukázku dle vlastního výběru v hodnotě 200 Kč (kino, divadlo, cukrárna, kavárna). Počet losování závisí na celkové účasti na akci. Při vícenásobném losování může účastník vyhrát opakovaně. Předání výhry bude dohodnuto individuálně s výherci.

Pozn.

Doba trvaní akce 2 hodiny. Do akce můžete vstoupit kdykoliv v průběhu jejího trvání. Mějte prosím na paměti, že průběh akce je ovlivněn počasím.

Prosíme o potvrzení účasti na facebooku, abychom se na akci mohli lépe připravit.

Pro získání termínů se prosím přihlašte k odebírání akcí na facebooku!